AK, protesta në disa shtete për njohjen e votës së emigrantëve
Aleanca Kuq e Zi do të zhvillojë protestadisa kryeqytete të botës për njohjen e votës së emigrantëve. Sipas AK tubimet do të zhvillohen në ambasadat shqiptare në Romë, Londër, Uashington, Bruksel.

Sipas tyre, emigrantët janë të tradhtuar nga dy forcat më të mëdha politike në vend, Partia Socialiste dhe Partia Demokratike. /albeu.com/

Shtuar më 13/05/2012, ora 12:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori