AK në Lushnje, në mbështetje të punonjesve të spitalit
Aktivistë të Aleancës Kuqezi organizuan sot në qytetin e Lushnjës një protestë në mbështetje të dhjetëra punonjesve të spitalit të qytetit që janë pushuar nga puna.

Ne kete takim fjalimin e mbajti Sekretari i Pergjithshem i Aleancës Kuqezi Myslym Pashaj fajesoi politen ne teresi per kete gjendje te krijuar dhe akuzoi se gjithe pushimet nga puna po behen per te vendosur aty njerez te zgjedhur nga LSI. /albeu.com/
Shtuar më 26/09/2012, ora 17:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori