Si Rama mbuloi gjurmët e lidhjes së krerëve të policisë me trafikantët (VIDEO)
Dritan Zagani është ish-shefi i Anti-Drogës së Vlorës që hodhi për herë të parë akuza publike ndaj Saimir Tahirit dhe grupit të Habilajve në vitin 2015 duke marrë mbrapsht një akuzë për dekonspirim të informacionit për luftën ndaj drogës.

Në një organizim pompoz dy vite më parë, Kryeministri Edi Rama numësoi një serë akuzash ndaj tij duke e cilësuar edhe si kriminel që kishte sabotuar punën e policisë.

Sot, me publikimin e përgjimeve të grupit të Habilajve ku përfshihet edhe ish-ministri Saimir Tahiri, akuzat e Zaganit dolën të vërteta.

Ndërkohë, ai i qendron ende Rama akuzave ndaj Zaganit të bëra dy vite më parë?

Ndiqni videon e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 19/10/2017, ora 12:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori