Agron Llakaj jep lajmin e hidhur: Nënë, na ke kërkuar të mos derdhim lot (FOTO LAJM)

Agron Llakaj ka dhënë lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të personit të dashur në familje.

Në një shkrim në Instagram ku ka publikuar fotografinë e nënës së ndjerë, shkruan fjalët prekëse duke kujtuar gjithçka i ka thënë para se të largohej nga jeta.

“…ike Nena Maro ! Ike ! E sic me thoje-” Te Zotit jemi dhe te Zoti do kthehemi ! “…e mira dhe e dashura nena Maro ! Na ke kerkuar te mos derdhim lote me largimin tend,se ” rrojta sa desha ! “-thoje…,e te te mbajme mend ashtu te dashur e te qeshur….,nene madhe Maro ! Udhe te mbare drejt Zotit….,

shpirti yt eshte ketu ku e ke shperndare…,ne femije e niper e mbesa….,te Kostandina ,te Alkida dhe Eno….por edhe te une ,se si nene te desha dhe si bir me deshe ! Lamtumire nene e dashur Maro!”, shkroi Llakaj. /albeu.com/

Shtuar më 08/08/2020, ora 16:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori