Acarohet situata në Shkodër: Policia sulmon kryetaren e Bashkisë (VIDEO)
Policia sulmon me gaz kryetaren e bashkise se Shkodres, Voltana Ademi. Sulmi u bë ndersa ajo tenton te levize e lire ne rruget e bashkise qe drejton.

Policia dhe forcat speciale kanë sulmuar qytetarët që protestonin paqësisht në Shkodër, që në nisje të protestës.
Shtuar më 20/06/2019, ora 19:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori