Acari nuk kursen as kafshët, ngrin dhelpra në lumin Drin
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
I ftohti polar që ka përfshirë vendin tonë nuk po kursen as kafshët.
Sot është gjetur një dhelpër e ngrirë.
Kafsha është gjetur në ujërat e lumit Drin në Krushë të vogël. Moti i ftohtë pritet të vijojë deri në fund të javës./Albeu.com/
Shtuar më 10/01/2017, ora 23:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.