E FUNDIT/ Zhbllokohet sfida, Monchengladbach-Man City (VIDEO)
Abuzoi me të bijën 16-vjeçare, gjykata merr vendimin
Gjykata ka lënë në burg Bali Mazrekun, 61-vjeçarin i cili dyshohet se abuzoi seksualisht me vajzen e tij 16-vjeçare, prej disa vitesh është lënë në burg nga Gjykata e Tiranës.

Ai do të qëndrojë pas hekurave të paktën deri në përfundim të hetimeve dhe përgjigjes së ekspertizës ku do të vërtetohet nëse ka abuzuar apo jo me vajzën e tij.

Ndërkohë i moshuari përpara gjykatës ka mohuar në mënyrë kategorike se ai ka abuzuar me vajzën e tij.

Denoncimi për këtë ngjarje të rëndë u bë nga e mitura në Komisariatin n.3 ne kryeqytet, ku ajo tregoi për abuzimin nga i ati i saj.

Vajza i tha policisë se babai i saj e kishte djegur me çakmakak kur kjo e kishte refuzuar, ndërsa nëna i kishte thënë jam e lodhur kur donte t’i tregonte për ngjarjen.
Shtuar më 04/02/2021, ora 16:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori