A ka frikë për jetën? Përgjigjet gazetari që publikoi audiopërgjimin
Pëlqej
Pak pasi pranoi autorësinë e përgjimit ku përfshihej edhe Agron Xhafaj, gazetari Jetmir Olldashi ka folur në Opinion ku ka treguar nëse ka frikë për jetën.

Olldashi tha se është i shqetësuar vetëm për terrorin mediatik që po ushtrohet mbi të dhe jo për diçka tjetër, sepse nëse dikush do kërkojë ta dëmtojë do e gjejë mënyrën.

“Nuk kam ndonjë frikë sepse po patën gjë për ta bërë do e bëjnë, si këtu si jashtë. Vetëm për terrorin mediatik…”, tha Olldashi. /albeu.com/
Shtuar më 21/05/2018, ora 22:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori