A i kërkoi Meta të shkarkonte Tahirin? Ja çfarë thotë Rama
Kryeministri Edi Rama i ftuar sonte në emisioninTonight” me gazetaren Ilva Tare në emisioninTonight”, ka folur edhe për atë që i ka kërkuar LSI-ja në lidhje me ministrinë e Brendshme dhe drejtimin e saj.

Asnjëherë në asnjë rast në asnjë bisedë në s’kemi diskutuar për ministrin e Brendshëm, kemi diskutuar për përmirësimin e mëtejshëm të punës edhe në MB edhe në Policinë e Shtetit edhe në betejën për kultivimin e kanabisit..Jam i bindur që rezultatet do duken në vijimësi…Po të ishte për burrat me kostum që flasin e ç’flasin sa herë shikojnë një kamera, mikrofon, unë s’do isha këtë duke bërë këtë punë dhe s’do harxhoja asnjë orë që ia kam detyrim Zahos, Lindës, të tjerët as me shqetësojnë dhe më besoni s’do i kushtoja një sekondë të jetës sime”, tha Rama./Albeu.com/
Shtuar më 01/02/2017, ora 21:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori