Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
A është ndarë nga djali i Jozefina Topallit? Reagon më në fund Eva Murati
Prej disa javësh në median online është aluduar fort për një ndarje të mundshme mes Eva Muratit dhe djalit të Jozefina Topallit, Genarit.

Por pavarësisht zërave, asnjëri prej tyre nuk ka pranuar të thotë "po ose jo".

E ftuar në emisionin e mëngjesit në Report Tv, Eva nuk preferoi as ta mohojë dhe as ta pohojë, por vuri theksin te fakti se nuk ka dëshirë më të flasë për jetën e saj private.

"Me gjithë respektin për karrigen e prezantuesit nuk dua të përgjigjem.

Nuk e kam patur problem më parë për këtë temë, për lidhjen time. Ajo u bë publike që kur isha 16 vjeç.

Ajo që më ka bezdisur më shumë është se veç arritjeve të mia, kjo veçohet më tepër nga tjerat.

Media ka abuzuar me emrin tim, kam vendosur t’i jap fund gjithë kësaj gjëje. Më mirë po vijoj ta lë me pikëpyetje meqë njerëzve ju pëlqen kaq shumë të flasin për jetën time personale", -u shpreh Eva Murati. /albeu.com/

Shtuar më 22/06/2018, ora 09:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori