A e ngacmojnë femrat Kaubojsin? Përgjigja e tij do ju shkrijë së qeshuri
Pëlqej
Eduart Ndocaj padyshim që është një ndër politikanët më interesantë që ka pasur ndonjëherë Shqipëria.

Kjo për shkak të profilit interesant, veshjes dhe pozicionimit në politikë.

“Kaubojsi” mbrëmë ishte i ftuar në “Xing me Ermalin” ku u ngacmua nëse ngacmohej apo jo nga femratShqipëri.

“A të vihen pas vajzat në Shqipëri dhe a bëhet gruaja xheloze?”- pyeti Ermali.

“Ore frika është mos me t’u vënë pas burrat”, u përgjigj Eduart Ndocaj duke shkaktuar të qeshura në publik. /albeu.com/

Shtuar më 03/12/2017, ora 08:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori