A e dini se vjehrra e Floriana Garos është politikane e njohur në Shqipëri?

Prezantuesja Floriana Garo braktisi ekranin për të qënë afër të fejuarit të saj në Itali.

Ajo ka nisur një jetë të re të avokatit Enis Daci, i cili ka një karrierë të suksesshme në Zvicër.

Por a e dini kush është nëna e të fejuarit të moderatores Garo?

Ajo mban sot postin e kryetares së “Aleanca Kuqezi”, pas dorëheqjes së Kreshnik Spahiut.

Vjehrra e Florianës, një zonjë shumë e hijshme, quhet Lumturi Ratkoceri e cila është vendosur në Zvicër në vitin 1991 ku ka rritur edhe dy djemtë e saj, Enisin 32 vjeç dhe djalin e vogël 21-vjeçar që është ende student. /albeu.com/Shtuar më 06/10/2017, ora 13:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori