A do të guxojë Rama? Grupi i PS mblidhet për torturat e djalit të deputetit socialist
Ditën e sotme mësohet se është mbeldhur grupi parlamentar i PS-së, nën drejtimin e kryeministrit, Edi Rama.

Kjo mbledhje vjen një ditë pas arrestimit të Rexhep Rrajas, djalitdeputetit Rrahman Rraja, i cili akuzohet për përndjekje ndaj ish-të dashurës Xhisiela Maloku.

Në këtë mbledhje të PS, pritet të vendoset edhe për fatin e mandatit të debutetit Rrahman Rraja, për të cilin opozita shqiptare ka kërkuar heqjen direkte të imunitetit si dhe marrjen e masava për të. /albeu.com/


Shtuar më 01/10/2018, ora 10:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori