A do të bie shi nesër? Ja çfarë iu rezervon moti
Sot pasdite (e shtunë, dt.26) dhe nesër (e diel, dt.27) pritet të ketë reshje të dobëta në pjesën më të madhe të qarqeve.

Lokalisht reshjet mund të jenë në formë shtrëngate, kryesisht në zonat malore në lindje. Bregdeti është më pa i rrezikuar.

TEMPERATURAT - Nesër temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

Në bregdet: 20 / 29 °C

Në vendet e ulëta: 17 / 30 °C

Në vendet malore: 14 / 24 °C.

ERA - Sot pasdite dhe nesër era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare gjatë pasdites. /albeu.com/
Shtuar më 26/05/2018, ora 16:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori