A do ta pranonte një post nga Rama? Ja si përgjigjet Bregu
Pëlqej
Ish-deputetja e PD-së Majlinda Bregu, e ftuar në emisionin "5 Pyetjet nga Babaramo”, në Report Tv, i ka dhënë përgjigje pyetjes se nëse do të jetë ‘pjesë’, e kabinet Rama 2, pas shumë lajmeve të shpërndara në media.

Bregu është përgjigjur shumë e indinjuar dhe është shprehur se as Rama nuk i ka ofrua post, dhe se as vetë Bregu nuk ka bërë pazare të tilla.

Nëse Rama do iu ofronte një post do ta pranonit?

Kam dëgjuar aq shumë budallallëqe, kam dëgjuar kaq shumë thashetheme dhe kam vendosur që ti përbus. Nuk kam bërë asnjë pazar as nuk më ka ofruar, dhe nuk kam ndermend të bëj asgjë. /albeu.com/
Shtuar më 25/09/2017, ora 22:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori