A do t'a linte artin dhe t'i futej politikës? Përgjigjet Flor Binaj
Aktori Florian Binaj vazhdimisht ka qenë aktiv në jetën e tij profesionale, ku jemi mësuar ta shikojmë prej vitesh në emisionin Portokalli.

Gjithashtu aktori është pjesë e emisionit SHIKO KUSH LUAN me Luana Vjollcën e që është kapiteni i njërës prej skuadrave.

Në njërën nga lojërat në këtë emision aktori është pyetur nga kolegu i tij Çela i njohur ndryshe si Xhoda se: A do e lije profesionin tënd si aktor për një post politik?

“Ditën që politika do i shërbejë popullit ashtu siç i shërben arti, atë ditë po do e lija,” përfundoi aktori.
Shtuar më 19/10/2020, ora 23:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori