90-vjeçari hidhet nga kati i 6-të
Një 90-vjeçar në Durrës, është hedhur nga kati i gjashtë dhe si pasojë ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes që ndodhi në lagjen numër 6.

Policia po heton ngjarjen. /albeu.com/
Shtuar më 15/08/2014, ora 22:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori