90 raste të reja dhe 3 të vdekur, si ndyshoi sot ndjeshëm harta
Gjatë 24 orëve janë shtuar 90 raste të reja me koronavirus në vendin tonë.

“Fatkeqësisht 3 qytetarë kanë humbur betejën me Covid19 gjatë 24 orëve të fundit.

Një 57 vjeçar nga Shkodra, një 65 vjeçar nga Tirana dhe një 76 vjeçar nga Durrësi, me disa sëmundje bashkëshoqëruese kanë humbur jetën në spitalin infektiv, pavarësisht përpjekjeve të stafit mjekësor.

Shtuar më 03/07/2020, ora 10:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori