800 police kujdesen per mbarevajtjen e zgjedhjeve
Albeu.com
Policia e Kosovës, në bashkëpunimin me Komisionin Qendror Zgjedhor (KQZ), kanë hartuar një plan operativ të sigurisë, për të garantuar që zgjedhjet e 31 janarit, në Prizren dhe Lipjan, të kalojnë në frymë të qetë.
Drejtori për planifikim dhe zhvillim në Policinë e Kosovës, Granit Fetahu, tha se për mbarëvajtjen e këtij procesi zgjedhor do të angazhohen 800 zyrtarë policorë.
Shtuar më 30/01/2010, ora 19:05
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori