800 milionë dollarë! Sa u ka kushtuar Rama shqiptarëve? (VIDEO)
Në kuadër të protestës së Rrugës së Kombit, 23 të arrestuarëve dhe taksës prej 5 eurosh, PD ka bërë publike një video ku tregon sa u ka kushtuar Rama shqiptarëve.

"Edi Rama grabit shqiptarët për të pasuruar konçesionarët!

Edi Rama u ka marrë shqiptarëve 800 milionë dollarë nga taksa e qarkullimit për mirëmbajtjen e rrugëve, por tani kërkon të na grabisë sërish me taksën e Rrugës së Kombit"- shkruan PD bashkëngjitur videos që mund t'a shikoni në brendësi të lajmit. /albeu.com/
Shtuar më 03/04/2018, ora 12:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori