"8 qershori po afron", Meta përshëndet mesazhet e BE-së
Presidenti Ilir Meta ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka përshëndetuar mesazhet e djeshme nga BE.

Meta thotë se zbatimi i kushteve fillon me konsensusin për "Zgjedhoren" dhe KE mezi pret të shënojë lajm pozitiv për Shqipërinë.

STATUSI NGA ILIR META

Mesazhi i djeshëm i Bashkimit Europian është i qartë, zbatimi i kushteve fillon me konsensusin për reformën zgjedhore.

8 qershori po afron!

Komisioni Europian mezi po pret të shënojë një lajm pozitiv për Shqipërinë! 🇦🇱🇪🇺 /albeu.com/Shtuar më 03/06/2020, ora 09:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori