70-vjetori i Teatrit Migjeni, ndërpritet energjia gjatë ceremonisë
Ditën e sotme Teatri Migjeni në Shkodër bën 70 vjetorin.

Një episod i shëmtuar ka ndodhur sot gjatë ceremonisë për 70-vjetorin e Teatrit Migjëni në Shkodër.

Gjatë aktivitetit ka ikur energjia elektrike duke lënë të gjithë sallën në errësirë totale.

Kjo sitatë ka zgjatur disa minuta dhe më pas aktiviteti ka vijuar sipas parashikimit.
Shtuar më 03/11/2019, ora 19:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori