70 vjeçari shkoi për të mbushur ujë në lumin e Bunës dhe s'u kthye më
Shkoi për të mbushur ujë, por nuk u kthye më. Ky ishte fati tragjik i një 70 vjeçari, i cili ka humbur kontaktet me familjarët e tij prej mbrëmjes së djeshme.

afërmit e të moshuarit nga Shkodra dyshojnë se ai është mbytur në lumin Buna. Këto dyshime përforcohen nga gjetja e kapuçit të tij në breg të lumit, pranë fshatit Darragjat.

afërmit e tij shprehen se Filip Shllaku, 70 vjeç, kishte shkuar për të mbushur ujë, por nuk është kthyer më. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2017, ora 17:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori