Ndiqni live ndeshjen Itali 1 - 0 Shqipëri (LIVE)
62 vjeçari vetëvritet me çifte, policia gjen letrën që u la familjarëve
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një person është gjetur pa jetë mëngjesin e sotëm, ndërsa viktima kishte lënë edhe një letër familjarëve. Në krahë të tij është gjetur një çifte, arma me të cilën është vetëvrarë. Sipas policisë, ngjarja e rëndë është shënuar rreth orës 07:00, në Bathore, ku në banesën e tij është gjetur i vdekur shtetasi Q.N., 62 vjeç.

"Nga hetimet paraprake dyshohet se ky shtetas të ketë kryer vetëvrasje, pasi është gjetur dhe një letër që viktima i ka lënë familjarëve.

Në krahë të trupit është gjetur një armë zjarri, çifte".

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij veprimi. /albeu.com/


Shtuar më 03/01/2017, ora 10:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}