613 kg kokainë, Apeli lë në burg dy të arrestuarit në Durrës
Pëlqej
Gjykata e Apelit ka lënë në burg, dy të arrestuarit e vetëm për 613 kg kokainë në portin e Durrësit.

Dy të arrestuarit kishin ankimuar vendimin e Gjykatës së Krimeve të Rënda por edhe Apeli i ka lënë të arrestuaritburg.

Rikujtojmë që sasia e madhe e kokainës u gjet në një ndër kontenierët e "Arbri Garden" dhe vazhdon te jëtë në kërkim Arbër Çekaj, pronari i kompanisë. /albeu.com/Shtuar më 20/03/2018, ora 14:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori