61 nxënës të helmuar në Shkodër, flet pronari i biznesit: Nuk shes sanduiçë
Pak ditë më parë, 61 nxënësshkollës së Postribës në Shkodër shfaqën shenja helmimi.

Ndërsa ditën e sotme ka folur pronari i biznesit në shkollën e Postribes Gëzim Hyseni. Hyseni shprehet se ai kurrë nuk ka tregtuar Fast-Food-e, por vetëm molto dhe çokollata.

“Nuk kam tregtuar asnjëherë Fast-Food. Tregtoj vetëm molto dhe çokollata. Sandëichet janë shitur pranë shkollës dhe janë transportuar me bicikletë nga një subjekt tjetër e cila ndodhet tek ura e Mesit”.

Ndërkohë, dyqani i Gëzim Hysenit është i mbyllur.


Shtuar më 10/10/2019, ora 11:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori