600 mijë euro biznes, Andrra i hap luftë Alketa Vejsiut e Amarda Toskës (FOTO LAJM)

Andrra Destani dhe Sinan Hoxha kanë hapur biznesin e tyre më të ri.

Për të zbukuruar jetën e çdo nusje ditën e dasmës, Andrra dhe Sinani kanë sjellë dyqanin më të ri në Tiranë me fustane nusërie, por jo vetëm.

Siç mund t'a shihni edhe në galerinë e bashkëngjitur lajmit, Andrra me trupin e një modelje dhe bukurinë e një "Miss-i" ka pozuar me fustanet e mahnitshme të nusësërisë.

Kohë më parë në media u fol se ky biznes do të kushtonte plot 600 mijë euro.

Dyqani "Andra Couture" do t'u bëjë rivalitet të hapur Alketa Vejsiut, Amarda Toskës dhe dyqaneve të tjera të fustaneve të nusërisë. /albeu.com/


Shtuar më 10/02/2018, ora 09:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori