6 dhjetor, çfarë do të ndodhë sot me temperaturat
Alternime kthjellimesh dhe vranësira kalimtare mbizotërojnë gjatë orëve të para të ditës së sotme në vendin tone.

Mesdita shton vranësirat në zonat Perëndimore dhe gradualisht përfshijnë pjesën tjetër të vendit, duke sjellë rreshje shiu në zonat Veriore dhe Juglindore do të ketë rreshje dëbore.

Sipas Meteoalb, temperaturat e ajrit do të pësojnë rritje në mëngjes dhe në mesditë duke u luhatur nga 0 gardë C deri në 1 gradë C.

Era do të fryjë e lehtë dhe mesatare në det me shpejtësi 45 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar në det dalgëzim 4 ballë.
Shtuar më 06/12/2019, ora 08:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori