50-vjeçari shqiptar rreh barbarisht gruan, ja ku ka ndodhur ngjarja
Një shqiptar 50-vjeçar i cili banonte në Ortona, është arrestuar nga karabinieri nën akuzën e keqtrajtimit familjarë dhe për dhunë ndaj gruas së tij.

Ka qenë gruaja e tij 43-vjeçare shqiptare, e cila pasi e ka dhunuar të martën që lamë pas. Ka gjetur guximin dhe e ka denoncuar në polici.

Ndërsa ngjarja nga ana tjetër ka ndodhur në sy të mostrës së shqiptarit dhe vajzës së çiftit, të cilat kanë qenë dëshmitare të dhunës, ku gruaja lajmëroi policinë e cila kishte arritur menjëherë në vendngjarje.

Në ndërkohë, burri i saj po përpiqej të largohej nga shtëpia, por u ndalua dhe u dërgua në kazermë.

Shqiptari do të masakronte gruan me çdo send që mund të gjende dhe një pëlhurë prej liri e kishte vendosur në karrige, pasi kishte dashur ta mbyste apo lidhte.

Njeriu është denoncuar gjithashtu për një seri agresionesh që datojnë në muajt e fundit.

Gruaja e tij është shtruat në Spitalin Ortona për trauma në kokë, ku do të qëndrojë për dy javë, shkruan ilmartino.it. /albeu.com/
Shtuar më 21/09/2017, ora 19:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori