50-vjeçari "Don Zhuan" nga Shijaku ngacmonte 3 vajza njëherësh
Një burrë nga Shijaku është denoncuar nga tri vajza të moshës 30-vjeçare në polici pasi i shqetësonte përmes celularit dhe rrjeteve sociale.

Pasi arrinte t’u gjente numrat dhe adresat e kontaktit, 50 vjecari me iniciale K.K. i ofendonte rëndë duke përdorur fjalor banal.

Në njoftimin e policisë thuhet:

Shtetasi K.K., vjeç 50 banues në Shijak, akuzohet se nëpërmjet rrjetit social dhe telefonit ka dërguar mesazhe denigruese e fyese ndaj shtetases V.H, vjeç 32, banuese në Durrës; ndaj shtetases M.L. vjeç 31, banuese në Durrës dhe ndaj shtetases K.K. vjeç 28, banueseShijak. /albeu.com/

Shtuar më 07/03/2018, ora 14:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori