50 vjeçari nuk merrte dot kredi, shkon e mbytet në ujërat e Liqenit Artificial
Pas njoftimit të policisë për një person që ka humbur jetën në ujërat e Liqenit Artificial, tashmë është zbardhur edhe shkaku pse 50 vjeçari ndërmori këtë akt të rëndë.

Grupi hetimor ka bërë të mundur identifikimin e viktimës, shtetasin Edmond Ramushi, 50 vjeç dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarje.

Disa ditë më parë, ai kishte marrë një përgjigje negative nga një prej bankave të nivelit të dytë, pasi kishte aplikuar për kredi, shkruan "Panorama".

Mesohet se i shtyrë nga gjendja e vështirë ekonomike, dhe përgjigjja negative e bankës, në kushtet e rëndesës psikologjike, ai është detyruar të ndermarrë aktin e vetëflijimit. /albeu.com/
Shtuar më 04/01/2017, ora 12:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori