5 shtetas në pranga, shkatërrohet grupi italo-shqiptar i drogës
Ditën e sotme policia italiane ka bërë 5 arrestime, italianë dhe shqiptarë, të cilët akuzohen për trafik droge.

Operacioni bëri të mundur shpërbërjen e një grupi italiano-shqiptar të shitësve të drogës që vepruan kryesisht në komunat Alta Padovana, por edhe në Treviso dhe Venecia.

Të shumtë, ndër blerësit, ishin edhe të rinj nga provinca e Vicenzës.

Identitet e personave të vënë në pranga nuk bëhen ende me dije. /albeu.com/


Shtuar më 13/09/2018, ora 11:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori