49 vjeçari mban peng për tre ditë dhe dhunon vajzën e re
Një 49-vjeçar nga Lezha ka mbajtur peng një 27 vjeçare për tre ditë rresht në një lokal në Lezhë.

Vajza u mbajt peng nga personi me inicialet F. Sh në një lokal në rrugën “Shtraus” në Lezhë.

Gjatë kësaj kohe, vajza me inicialet E.M nga fshati Hoçisht i Korçës, ishte dhunuar nga pronari i lokalit.

Policia është vënë në kërkim të 49 vjeçarit./Albeu.com/

Shtuar më 19/07/2016, ora 19:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori