44 vjeçari në Lushnjë tenton të p*rdhunojë 20 vjeçaren
Një ngjarje e rëndë ka nddhur në Lushnje, ku një 44 vjeçar ka tentuar të përdhunojë një 20 vjeçare.

Dyshohet se 44 vjeçari me iniciale B.H. ka hyrë në banesën e të resë dhe ka tentuar të kryëjë marrëdhënie me forcë.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjyjatës së Shkallës së Parë Lushnjë për veprën penale “Marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritura” e mbetur në tentativë.

Njotimi

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Lushnjë, arrestuan shtetasin B. H., 44 vjeç, banues në fshatin Zhamë-Sektor, Lushnjë, pasi dyshohet se ka hyrë në banesën e një shtetaseje 20-vjeçare dhe ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me të.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjyjatës së Shkallës së Parë Lushnjë për veprën penale “Marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritura” e mbetur në tentativë.
Shtuar më 10/02/2021, ora 11:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori