42-vjeçari vetëhelmohet me fotoksinë
Pëlqej
Një ngjarje e rëndë është shënuar në Mamurras, ditën e djeshme pasi një 42-vjeçar është vetëhelmuar me fotoksinë dhe më pas ka shkuar në poliklinikë.

Pasi ka marrë mjekimin e nevojshëm, ai është dërguar në Q.S.U.T. ku ndodhet në kujdesin e mjekëve në gjendje të rëndë.

Njoftimi i policisë

Më datë 16.01.2018, shtetasi K.P, vjeç 42 banues në Mamurras, ka shkuar në poliklinikë i vetëhelmuar me fostoksinë dhe ndodhet në Q.S.U.T. Tiranë, në gjendje të rëndë. Materialet iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Kurbin, për vlerësim. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2018, ora 18:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori