41 kg drogë në makinë, kapen mat dy shqiptarët në Greqi
Dy shtetas shqiptarë janë arrestuar në Greqi.

Ky arrestim u bë pasi në makinën e tyre u gjetën 41,5 kg kanabis.

Makina e tyre u ndalua për kontroll në afërsi të Kozanit.

Droga e sekuestruar nga policia ishte e ambalazhuar në 36 paketa dhe ndodhej në portbagazhin e makinës.

Dy të arrestuarit, me moshë 53 dhe 38 vjeç do të dalin para prokurorisë. /albeu.com/

Shtuar më 24/06/2018, ora 13:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori