4 lëkundje në 24 orë, nuk ndalen tërmetet në Shqipëri
Tërmetet nuk kanë ndërmend të ndalenShqipëri.

Vetëm ditën e djeshme në Shqipëri janë shënuar 4 goditje tërmeti.

IGJEUM bën me dije se epiqendra e tërmetit është zhvendosur nga Tiranë në Elbasa ku është regjistruar lëkundja në orët e vona të natës.

Lekundja e fundit është shënuar në Shushicë të Elbasanit, në thellësi 8 kilometër dhe me magnitude 2. /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2018, ora 08:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori