4 persona të arrestuar, policia "blindon" befasisht Vlorën
Policia e Vlorës ka zhvilluar një operacion për kapjen e personave të shpallur në kërkim për vepra penale që lidhen kryesisht me kultivimin dhe trafikimin e lëndëve narkotike.

Burime bëjnë me dije se aksioni është përqendruar kryesisht në fshatrat e lumit të Vlorës, ndërsa 4 persona janë arrestuar në fshatin Kote.

Po ashtu të njëjtat burime bëjnë me dije se një prej personavearrestuar është i dyshuar për djegien e një makine në qytetin bregdetar të Vlorës.

Shtuar më 14/01/2020, ora 18:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori