4 mijë dollar pallto, Xhensila do t'a "falimentojë" Bes Kallakun (FOTO LAJM)

Xhensila dhe Bes Kallaku janë një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar.

Në shumë intervista, Bes Kallaku me humor e ironi nuk ka përtuar të theksojë se sa shumë prish Xhensila, tashmë bashkëshortja e tij.

Kënga e fundit "Çelësi i zemrës" është kthyer në hit por ajo që u ka shpëtuar është palltoja rreth 4000 dollarë e Xhensilës.

Ajo është zgjedhja e shumë "VIP-ave" në botë ndër to edhe Kim Kardashian.

"Teddy Bear Icon Coat" e Max Mara-s kushton 3,590 dollarë, por mund të gjendet edhe më lirë falë uljeve të aplikuara. /albeu.com/
Shtuar më 09/01/2018, ora 16:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori