4 familjarë i ka nën rrënoja, shpëtohet mrekullisht Lindita Cara
Zjarrëfikësit greke kanë shpëtuar nga rrënojat në Thumanë Lindita Cara.

Sapo është nxjerrë nga zjarrfikësit grekë, e reja është dërguar me urgjencë në spital.

Familja Cara kishte mbetur nën rrënoja që prej orëve të para të mëngjesit.

I pari që ia doli që të shpëtonte ishte babai i saj Robert Cara, ndërkohë që ende nuk dihet fati i nënës së saj dhe tre vëllezërve të tjerë.

Shtuar më 26/11/2019, ora 20:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori