38 vjeçari dhunon barbarisht gruan dhe braktis fëmijët
Pëlqej
Një 36 –vjeçar është proceduar nga prokuroria, pasi dyshohet se ai ka dhunuar gruan dhe më pas ka braktisur dhe fëmijët.

Sipas informacioneve që jep policia mësohet se shtetasi S.P, ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij shtetases 33 vjeçe E.P.

Njoftimi i policisë

Më datë 11.01.2018">2018, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Gjirokastër dhe punohet për kapjen e shtetasit E.P, vjeç 33, pasi dyshohet se më datë 08.01.2018">2018, ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj bashkëshortes S.P, vjeç 36, si dhe është larguar nga banesa duke braktisur fëmijët. Nenet 130/a/4 e 124 të Kodit Penal.
Shtuar më 12/01/2018, ora 18:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori