35 vjeçari hidhet nga kati i 8 në Durrës, dergjet përtokë i gjakosur dhe i zhveshur

Pëlqej
Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmjen e sotme Durrësin, ku një 35-vjeçar ka gjetur vdekjen pasi është hedhur nga kati i 8 i një pallati, duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

Ngjarja e tmerrshme ka ndodhur në lagjen 6 të qytetit bregdetar, dhe mësohet se i riu me inicialet F.K. është hedhur nga banesa e tij për arsye ende të paditura.

Sipas burimeve ambulanca dhe policia kanë vonuar më shumë se një orë për të mbërritur.
Shtuar më 13/02/2018, ora 23:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori