35-vjeçari vdes duke korrur barin në Peqin
Një ngjarje e rëndë ka ndodhurPeqin.

Mësohet se një burrë 35 vjeç është gjetur i vdekur në Peqin.

Ilir Sharka ishte duke punuar me korrëse bari në kopshtin e I.M. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:30 në lagjen Teqe.

Dyshohet se Sharkën e ka zënë korenti, por Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për të dalë në një konkluzion zyrtar. /albeu.com/


Shtuar më 22/05/2018, ora 13:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori