32-vjeçari rrëzohet me parashutë në Delvinë
Një parashutist 32-vjeçar ka rrezikuar jetën, pasi parashuta e tij është rrëzuar në fshatin Krahaxh të Delvinës. Burime nga policia bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme, ndërsa parashutisti E. Thanasi ka pësuar fraktura në pjesë të ndryshme të trupit.

32-vjeçari është dërguar menjëherë në Spitalin e Sarandës, ku ka marrë ndihmën e parë mjekësore, dhe më pas është nisur drejt spitalit të Janinës për kujdes më të specializuar mjekësor.

Shtuar më 11/08/2014, ora 20:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori