3 persona arrestohen në doganën e Muriqanit, tentuan të kalonin 20 kg kanabis
Janë arrestuar 3 persona në doganën e Muriqanit duke tentuar të trafikojnë 20 kg kanabis.

Ngjarja ka ndodhur sot dhe personat janë vënë në pranga.

Ngarkesa është sekuestruar nga policia, si dhe janë bërë të ditur emrat e tyre, Ekrem Burovci, Dukagjin Lyta, Mulgeci. /albeu.com/

Shtuar më 08/01/2017, ora 12:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori