3 fshatra pa ujë, vidhet ujësjellësi në Krujë
Pëlqej
Vidhet dhe del jashtë përdorimit ujësjellësi komunën Bubq të Krujës. Si pasojë e vjedhjes së ndodhur në orët e para të mëngjesit, fshatrat Mazhë e Madhe, Mazhë e Vogël dhe Mallkuç kanë mbetur pa ujë të pijshëm. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2013, ora 09:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori