Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
3 ditë para mbledhjes së Kuvendit, Basha e Mediu takim kokë më kokë
Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha është takuar me aleatin e tij Fatmir Mediu.

Nga burimet brenda selisë blu mësohet se mes tyre është diskutuar për bashkëpunimin që opozita duhet të ketë për reformat që do ndërmarrin.

Basha dhe Mediu kanë diskutuar lidhur me reformën zgjedhore dhe atë kushtetuese.

Sipas tyre do të zgjedhin disa eksperte, të cilët do të marrin pjesë në takimet që do zhvillohen. /albeu.com/Shtuar më 06/09/2017, ora 16:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori