27 vjeçari arratiset nga dhomat e paraburgimit në Kamëz, policia në kërkim
Një 27 vjeçar i cili ishte shoqëruar në polici si i dyshuar për vjedhje, ka mundur që ti shpëtojë vëmëndjes së tyre, teksa është arratisur nga ambientet e dhomave të paraburgimit në Kamëz.

27 vjeçari Migen Ymeri i cili ishte shoqëruar në ambientet e paraburgimit në komisariatin nr. 5 në Kamëz, ka mundur të largohet.

Tashmë efektivët e policisë janë vënë në ndjekje për kapjen e të larguarit, si dhe janë ngritur postoblloqe të shumta. /albeu.com/

Shtuar më 16/09/2014, ora 12:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori