2600 km nga Londra në Tiranë me ZIL, ky shqiptar do t'ju habisë (FOTO LAJM)

Pas 20 vitesh në Angli, shqiptar Gent Jakupi ka vendosur të kthehet në vend.

Por në mënyrën më unike të mundshme. Si duket Jakupi i larguar nga Shqipëria në 1998 ka nostalgji për kohën e Komunizmit ne vend pasi ka blerë një ZIL të ushtrisë ruse, me të cilin po përshkruan një distancë prej 2600">2600 km nga Londra drejt Tiranës.

Në këto momente apo po udhëton drejt Tiranës dhe siç mund t’a shihni në galerinë e bashkëngjitru lajmit ai ka fotografuar veten dhe makinën në çdo vend ku ka kaluar. /albeu.com/Shtuar më 09/01/2018, ora 17:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori