2256 policë dorëzojnë formularët e Vettingut, ja sa dhanë dorëheqjen
Ditën e djeshme ishte dita e fundit për dorëzimin e formularëve të Vettingut në Policinë e Shtetit.

Nga raportimet e deri më tanishme mësohet se nga 2300 punonjës të Policisë së Tiranës, 2256">2256 kanë dorëzuar formularët e vetëdeklarimit, ndërsa 44 prej tyre kanë dhënë dorëheqje.

Efektivët e policisë kanë deklaruar në formular të ardhurat vit pas viti dhe çdo pasuri që disponojnë. /albeu.com/
Shtuar më 08/05/2018, ora 13:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori